מעוניינים בחוויה כיפית לכל המשפחה

רכיבה על סוסים לילדים בצפון

כשמדובר ברכיבה על סוסים לילדים בצפון אין מקום לטעויות. עם ניסיון של 30 שנה, מדריכי הרכיבה המקצועיים ביותר והקפדה יתרה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר, אין בכלל ספק שהבחירה ב – 'חווית הרוכבים', חוות הסוסים הגדולה בארץ היא המקום לרכיבה על סוסים לילדים בצפון. לקטנטנים נציע רכיבה חווייתית בחווה עצמה בהשגחה צמודה והבוגרים יותר יוכלו ליהנות מטיול רכיבה במגוון מסלולים בנופיו המרהיבים של חורש הכרמל הירוק ותצפיות עוצרות נשימה על 'המושבה השוויצרית'.

רכיבה על סוסים בצפון – גם כיף וגם בריא

מעבר להנאה העצומה של החיבור בין האדם לחיה האצילית, ברכיבה על סוסים ישנם כמה וכמה יתרונות בריאותיים גם לילדים וגם לבוגרים.

פעילות אקטיבית:

בניגוד לדעה הרווחת כי רכיבה על סוס היא פעולה פאסיבית ההיפך הוא הנכון. ברכיבה על סוסים הרוכב נתון למאמץ מתמשך המפעיל את כל קבוצות השרירים אשר לא שונה מענפי ספורט אחרים.

לנשום אויר צלול ולהירגע:

מחקרים רבים מצביעים על כך שרכיבה על סוסים משרה רוגע על בני האדם. החיבור עם הסוס, הטבע המדהים והמרחבים הפתוחים ידועים בהפחתת מתח נפשי ולחצים.

קודם כל הילדים:

מעבר לרוגע, לפעילות הגופנית ולכיף של רכיבה על סוסים לילדים בצפון היפה מלמדת ומפתחת יציבה נכונה אצל הילדים בגיל צעיר ויכולה למנוע בעיות בריאותיות בעתיד. מעבר לכך, כל מה שיוציא את הזאטוטים הקטנים מצגי המחשב והניידים החכמים יבורך. לא יזיק להם להפעיל עוד שרירים חוץ מאת שרירי אצבעות כף היד.

מי מפחד מחיות?

סוס הוא חיה גדולה ולעתים ילדים נרתעים ממנה. אבל אנחנו יודעים שעם הדרכה נכונה, עם הצוות הנכון ועם קצת סבלנות כשילד מתחבר לסוס ולומד לרכוב הוא יתמודד גם עם פחדים מחיות אחרות, מה שבונה לו את הביטחון גם עם ההולכים על ארבע וגם עם ההולכים על שתיים.

לסיכום, רכיבה על סוסים של ילדים בצפון המזמין יכולה להיות הרפתקה מיוחדת במינה שהם ייקחו איתם לכל החיים ולכו תדעו, אולי גם ירצו להתמקצע בעולם המדהים של רכיבה על סוסים. אנחנו ב – 'חווית הרוכבים' פה לרשותכם בכל שאלה נוספת. אז נתראה בטיול הקרוב?

רוצים יום כיף עם משפחה וחברים באתר הנופש הכי וותיק בארץ

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

חוויות נוספות שיעניינו אתכם

ימי כיף וגיבוש לעובדים בצפון

ימי כיף וגיבוש לעובדים הכרחיים לחוויית העובד וחוויית העובד הכרחית לעסק שלכם. למה? כי הקלישאה הכי נכונה שיש היא 'עובד טוב הוא עובד מרוצה'. אז מה זאת בכלל חוויית העובד, למה היא טובה לכם ואיך תוכלו...

הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועים לחברות יכולה להיות משימה מורכבת הדורשת תכנון לוגיסטי רב וזמן יקר. אנחנו ב – 'חווית הרוכבים', חוות הסוסים הגדולה בארץ נחסוך מכם את הטרחה ונבנה לכם יום כיף שעובדיכם ידברו עליו עוד רבות...

יום כיף לחברות

יום כיף לחברות הוא יום שיגבש את עובדיך וישפר את תפוקת העבודה שלהם. אתה מרוצה מהעובדים שלך? הם עמדו בכל היעדים שהצבת להם? אז מגיע להם פינוק! נכון, אפשר לעשות משהו בנאלי כמו חדר בריחה,...
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה