מעוניינים בחוויה כיפית לכל המשפחה

טיולי שטח בצפון

טיולי שטח בצפון הם חוויה בלתי נשכחת והארץ הקטנה שלנו בורכה בנופים עוצרי נשימה. לא סתם מכנים אותה 'ארץ זבת חלב ודבש'. טיולי שטח בצפון יכולים להיות רומנטיים, מאתגרים ומגבשים. אך כמו שהטבע יכול להיות מסביר פנים וטיול בו יכול להיות נפלא, כך הוא יכול להיות הפכפך ואכזרי. עם ניסיון של עשרות שנים אנחנו ב'חווית הרוכבים' ממליצים ואף מפצירים בכם לעקוב אחרי כמה כללי בטיחות בסיסיים ומצילי חיים.

טיולי שטח בצפון – לפני היציאה לטיול

משרוקית: כן, קראתם נכון – משרוקית. כמובן חשוב להסביר לילדים תמיד להיות קרובים אליכם. אך חשוב שתמיד תהיו מוכנים ובמקרה שהילד או הילדה נעלמים הם ואתם תוכלו לשרוק במשרוקית על מנת לאתר אחד את השני על פי שמיעת השריקה.

בגדים חמים: הצטיידו בבגדים חמים. כמובן שתצטרכו לברר מה תהיה תחזית מזג האוויר ביום היציאה לשטח, אך עדיין לא היינו מסתמכים על רק החזאי ואורזים לנו בגדים ארוכים ועדיף שיהיו מבד חסין מים ורוח.

מים מים מים! טיולי שטח בצפון נהדרים בתנאי מזג אוויר נח ובתנאים שכאלו אדם בוגר צריך לשתות לפחות ארבעה וחצי ליטרים של מים ביום. בתנאי חום קיצוניים הצריכה, צריכה להיות 5.5 – 6 ליטרים. כמות צריכת המים לילדים הינה 3.3 ליטרים של מים בימים חמים, אבל אנחנו ב – 'חווית הרוכבים' ממליצים לא לקחת סיכון מיותר ולהצטייד בכמה ליטרים נוספים.

טיולי שטח בצפון הם חוויה בלתי נשכחת והארץ

טיולי שטח למשפחות בצפון

נקודות מפגש קבועות: קבעו מקומות מפגש שתמיד תוכלו לחזור אליהם במקרה ומישהו הלך לאיבוד. עדיף לקבוע את נקודת המפגש במקום גבוה יחסית כמו גבעה עם נקודות ראות טובות.

חכם בשמש ראש גדול: דיברנו על מים והתייבשות, אך השמש לא פחות מתעתעת ויכולה להיות מסוכנת ביותר. אז בגדים ארוכים כבר ארזנו. נצטייד גם בגדים קצרים, כובעים, משקפי שמש וקרם הגנה. כך תהיו מוגנים גם ממכת שמש וגם מכוויות משיזוף.

שבילים מסומנים בלבד: בצפון הארץ היפיפה שלנו יש עשרות אם לא מאות מסלולי טיול. חשוב מאד לבחור אחד אשר סומן ושולט על ידי החברה להגנת הטבע. השילוט יוביל אתכם בדרכים נכונות ובטוחות ללא חשש ממצוקים ושאר סכנות האורבות במסלול. מקווים שתפנימו ואנחנו ב'חווית הרוכבים' מאחלים לכל המטיילים טיול מקסים ובטוח.

רוצים יום כיף עם משפחה וחברים באתר הנופש הכי וותיק בארץ

השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

חוויות נוספות שיעניינו אתכם

ימי כיף וגיבוש לעובדים בצפון

ימי כיף וגיבוש לעובדים הכרחיים לחוויית העובד וחוויית העובד הכרחית לעסק שלכם. למה? כי הקלישאה הכי נכונה שיש היא 'עובד טוב הוא עובד מרוצה'. אז מה זאת בכלל חוויית העובד, למה היא טובה לכם ואיך תוכלו...

הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועים לחברות יכולה להיות משימה מורכבת הדורשת תכנון לוגיסטי רב וזמן יקר. אנחנו ב – 'חווית הרוכבים', חוות הסוסים הגדולה בארץ נחסוך מכם את הטרחה ונבנה לכם יום כיף שעובדיכם ידברו עליו עוד רבות...

יום כיף לחברות

יום כיף לחברות הוא יום שיגבש את עובדיך וישפר את תפוקת העבודה שלהם. אתה מרוצה מהעובדים שלך? הם עמדו בכל היעדים שהצבת להם? אז מגיע להם פינוק! נכון, אפשר לעשות משהו בנאלי כמו חדר בריחה,...
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה